Burgemeester en wethouder lezen voor tijdens Nationale Voorleesdagen

Burgemeester Jan de Vries en wethouder Cees Paas hebben vorige week voorgelezen tijdens de Nationale Voorleesdagen 2026. Hiermee draagt de gemeente Sliedrecht bij aan het bevorderen van het leesplezier en taalontwikkeling bij jonge kinderen.

Op vrijdag 23 januari las de burgemeester De gijzelaar en de bastaard van Arend van Dam voor aan groep 5 van de Johannes Calvijnschool. Op maandag 26 januari was de burgemeester te gast in de bibliotheek. Daar las hij het prentenboek van het jaar 2026 Kleine Aap van Mies van Hout voor.

Wethouder Cees Paas (Onderwijs) was op vrijdag 30 januari te gast bij groep 6 van de Johannes Calvijnschool. Daar las hij voor uit het boek De Lynx Rechts van Peter van Dijk.

De Nationale Voorleesdagen 2026 vonden plaats van woensdag 21 januari tot en met zondag 1 februari 2026. De Voorleesdagen worden gehouden om extra aandacht te geven aan voorlezen. Dit is belangrijk voor de ontwikkelingen van jonge kinderen.

Voorleesdagen